Ana Sayfa BASKETBOL 7 Ocak 2018 254 Görüntüleme

Fenerbahçe Doğuş Baskonia maçında James Nunnally çok kötü düştü, yürekler ağızlara geldi

Gürmel GYO
Fenerbahçe Doğuş Baskonia maçında James Nunnally çok kötü düştü, yürekler ağızlara geldi

Fenerbahçe’nin THY Euroleague normal sezon 16. haftada Baskonia’yı konuk ettiği maçta James Nunnally smaçla tamamladığı hızlı hücumun ardından çok kötü bir şekilde boynunun üzerine düştü. Yüreklerin ağızlara geldiği andan sonra Nunnally sahadan sedyeyle ayrılırken ABD’li oyuncunun bilincinin açık olduğu ve konuşabildiği haberi gelişmeleri takip edenlerin yüreklerine su serpti.

THY Euroleague’de Fenerbahçe Doğuş’un Baskonia’yı konuk ettiği karşılaşmada yürekleri ağızlara getiren bir an yaşandı. Maçta üçüncü çeyreğin bitimine 1 dakika 42 saniye kala hızlı bir hücumu smaçla bitirmek isteyen James Nunnally, çok kötü bir şekilde boynunun üstüne düştü ve bir süre yerde hareketsiz kaldı.Nunnally’nin düşüşünün ardından sağlık ekipleri ve sosyal medyada yapılan paylaşımlara göre tribünden bir doktor sahaya girdi. İlk müdahalenin ardından sedyeyle sahanın dışına çıkarılan ve derhal müdahale edilen Nunnally’nin bilincinin açık olduğu yönünde rahatlatıcı bir mesaj geldi. 27 yaşındaki oyuncunun konuşabildiği ve bilincinin açık olduğu ifade edildi.

05 Ocak 2018 Anadolu Efes`ten ayrılan Josh Adams, Beşiktaş Sompo Japan`da Ergin Ataman’ın gelecek planlarında yer almayan ve Anadolu Efes’le yollarını ayıran ABD’li oyun kurucu Josh Adams, Beşiktaş Sompo Japan’la 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. İlgili Haberi Oku

Gürmel GYO
Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.
Tema Tasarım | Osgaka.com